  • Mfr # HGWA-LINEN-18X24-WHTWSH-GG
  • Zoro # G310087521
/ea
Key Features
Width
18 in
Frame Color
White Washed
Material
Jute, Linen, Pine Wood
Length
0.75 in
Shape
Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HGWA-LINEN-18X24-WHTWSH-GG
Country of Origin
China
Dimensions
Width
18 in
Length
0.75 in
Details
Frame Color
White Washed
Material
Jute, Linen, Pine Wood
Shape
Rectangle
Description
  • •Commercial Rustic 18" x 24" Wall Mount Linen Display Board