  • Mfr # XU-BLKTB-2442-TR24B-4CFR-GG
  • Zoro # G5030903
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Rectangle
Width
24"
Length
42"
Height
43.125"
Tabletop Material
Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
XU-BLKTB-2442-TR24B-4CFR-GG
Country of Origin
China
Dimensions
Width
24"
Length
42"
Height
43.125"
Depth
42"