  • Mfr # XU-A60-RND-RED-T-P-GG
  • Zoro # G3625172
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
60"
Length
60"
Height
25.125"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
XU-A60-RND-RED-T-P-GG
Width
60"
Length
60"
Height
25.125"
Depth
60"
Shape
Round
Tabletop Color
Red
Type
Height Adjustable Short Leg Activity Table
Color
Red
Surface Material
Description
Activity Table,Round,Red,60 In.
  • Popular Round Activity Table
  • Recommended Grade Level: Preschool - 2nd Grade
  • Recommended Seating Capacity: 8 Children
  • Scratch and Stain Resistant Surface
  • 1.125" Thick Thermal Fused Red Laminate Top
  • Legs Adjust in 1" Increments