  • Zoro # G316125425
/ea
Key Features
Color
Black
Dimension C
2.91 in
Dimension B
5.26 in
Dimension A
4.72 in
Dimension D
4.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G316125425
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Dimension C
2.91 in
Dimension B
5.26 in
Dimension A
4.72 in
Dimension D
4.25 in
Nominal Width
95 mm
Dimension F
3.74 in
Dimension E
4.84 in
Dimension H
3.96 in
Dimension K
7.52 in