  • Zoro # G116125137
Thread Size
1/2 inch
Outside Dia.
21.2 mm
Dimension WS
1.02 in
Dimension C
0.47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G116125137
Thread Size
1/2 inch
Outside Dia.
21.2 mm
Dimension WS
1.02 in
Dimension C
0.47 in
Dimension F
2.36 in
Dimension I
0.57 in
Dimension B
1.16 in
Dimension E
2.17 in