  • Zoro # G416125257
/ea
Key Features
Color
Grey
Thread Size
M32 x 1.5
Outside Dia.
28.5 mm
Dimension C
0.55 in
Dimension I
0.79 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G416125257
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Thread Size
M32 x 1.5
Outside Dia.
28.5 mm
Dimension C
0.55 in
Dimension I
0.79 in
Dimension WS
1.42 in
Dimension F
2.52 in
Nominal Size
3/4 in
Dimension B
1.46 in
Dimension E
3.35 in