  • Zoro # G116125298
Outside Dia.
28.5 mm
Thread Size
PG21
Dimension F
2.52 in
Dimension E
3.35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G116125298
Outside Dia.
28.5 mm
Thread Size
PG21
Dimension F
2.52 in
Dimension E
3.35 in
Dimension WS
1.42 in
Dimension C
0.55 in
Dimension I
0.79 in
Dimension B
1.46 in