  • Zoro # G916125245
/ea
Key Features
Color
Grey
Outside Dia.
54.5 mm
Thread Size
M50 x 1.5
Nominal Size
1-1/2 in
Dimension B
2.52 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Zoro #
G916125245
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Outside Dia.
54.5 mm
Thread Size
M50 x 1.5
Nominal Size
1-1/2 in
Dimension B
2.52 in
Dimension I
1.54 in
Dimension C
0.59 in
Dimension ØD
2.52 in
Dimension F
3.31 in
Dimension E
3.7 in