  • Mfr # FFSGS6156-36
  • Zoro # G910544462
/ea
Key Features
Voltage
240
Width
36"
Height
38"
Material
Stainless Steel
Depth
28"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FFSGS6156-36
Country of Origin
China
Dimensions
Width
36"
Height
38"
Depth
28"
Length (In.)
36"
Counter Height
35.5" to 36.5"
Details
Item
Galiano Gold Professional 36" Freestanding Dual Fuel Range