  • Mfr # FMWDR3000-24
  • Zoro # G610544489
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Microwave Item
Microwave Drawer 24inch 1.2CU.FT
Appliance Color
Black
Oven Capacity
Outside Width
24"
Outside Height
14.96"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FMWDR3000-24
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Width
24"
Outside Height
14.96"
Outside Depth
23.92"
Length
24"
Details
Microwave Item