  • Mfr # PC-DFT-103642-28
  • Zoro # G0456939
/ea
See details
Key Features
Type
Drafting Station
Overall Width
42"
Overall Depth
36"
Overall Height
28"
Series
PC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PC-DFT-103642-28
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
42"
Overall Depth
36"
Overall Height
28"
Height
28"
Width
42"