  • Mfr # GRI182-48-6PK-ZORO
  • Zoro # G615718137
Color
Blue
Material
Microfiber
Overall Width
48 in
Length
1 in
Depth
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GRI182-48-6PK-ZORO
Dimensions
Overall Width
48 in
Length
1 in
Depth
5 in