G.W. Schultz Tool End Mill, Uncoated, 0.625" Shank dia. RFASU30625
End Mill, Uncoated, 0.625" Shank dia. (Discontinued)
  • Mfr # RFASU30625
  • Zoro # G3029518
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RFASU30625
Milling Diameter
0.6250"
Length of Cut
3/4 in
Shank Dia.
5/8 in
Overall Length
3 1/2 in
Corner Radius
0.000 in