  • Zoro # G921857315
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Brown
Overall Width
2.17 in
Material
Stainless Steel
Overall Depth
18.5 in
Overall Length
6.69 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G921857315
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
2.17 in
Overall Depth
18.5 in
Overall Length
6.69 in