  • Mfr # CPMZ-050-056
  • Zoro # G9089818
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CPMZ-050-056
Pin Diameter
6 mm
Shank Length
57 mm
Description
Cotter Pin,M5 x 56mm,Carbon Steel,Zinc