  • Zoro # G902225836
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fits Brand
Hobart
Type
3-Pledge
Height
2.25 in
Width
2.75 in
Amps
125 A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G902225836
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
2.25 in
Width
2.75 in
Length
2.75 in
Details
Item
Terminal Block
Fits Brand
Hobart
Type
3-Pledge
Amps
125 A