  • Zoro # G922325233
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
653876
Zoro #
G922325233
UPC #
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Overall Height
23.25 in
Overall Width
48.81 in
Overall Length
23.03 in