  • Zoro # G422911721
Key Features
Number of Pieces Included In Set
3
Color
White
Depth
11.7 in
Material
Manufactured Wood
Width
24.7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
546625
Zoro #
G422911721
UPC #
Country of Origin
Colombia
Dimensions
Depth
11.7 in
Width
24.7 in
Size
One size
Height
71.1 in