  • Mfr # E34-208100-R05XSPSCS
  • Zoro # G515396534
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-208100-R05XSPSCS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 100A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, 2 Solid-Core Current Sensors with 2V Output