  • Mfr # E34-208100-R04SCS
  • Zoro # G915396356
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-208100-R04SCS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 100A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, Modbus TCP/IP Protocol, 3 Solid-Core Current Sensors with 2V Output