  • Mfr # E32-208100-RRTUSCS
  • Zoro # G815399143
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-208100-RRTUSCS
Description
Class 320 Meter, 120/208-240V, 100A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU Protocol, 3 Solid-Core Current Sensors with 2V Output