  • Mfr # E34-208100-R04-SPSCS-NS
  • Zoro # G615396410
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-208100-R04-SPSCS-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 100A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, Modbus TCP/IP Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included