  • Mfr # E34-208800-R01-SPKIT
  • Zoro # G415397402
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-208800-R01-SPKIT
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 800A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, 2 Split-Core Current Sensors with 2V Output