  • Mfr # E34-480100-J05XSPSCS-NS
  • Zoro # G515406615
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-480100-J05XSPSCS-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 100A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, No 2V Output Current Sensors Included