  • Mfr # E20-4801600R-G-KIT
  • Zoro # G215404270
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E20-4801600R-G-KIT
Description
Class 200 Meter, 277/480V, 1600A, NEMA 4X Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output