  • Mfr # E34-4801600R04KIT-NS
  • Zoro # G815399327
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-4801600R04KIT-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 1600A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, Modbus TCP/IP Protocol, No 2V Output Current Sensors Included