  • Mfr # E20-4803200M-D-KIT-NS
  • Zoro # G715405173
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E20-4803200M-D-KIT-NS
Description
Class 200 Meter, 277/480V, 3200A, MMU Enclosure, Pulse Output, Demand, No 2V Output Current Sensors Included