  • Mfr # E32-480400-MEZ7-SPKIT
  • Zoro # G215405338
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-480400-MEZ7-SPKIT
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 400A, MMU Enclosure, EZ-7 Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, 2 Split-Core Current Sensors with 2V Output