  • Mfr # E32-480800-MEZ7KIT-NS
  • Zoro # G015405910
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-480800-MEZ7KIT-NS
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 800A, MMU Enclosure, EZ-7 Protocol, No 2V Output Current Sensors Included