  • Mfr # E34-480800-R02XSPKIT
  • Zoro # G115398365
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480800-R02XSPKIT
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 800A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, 2 Split-Core Current Sensors with 2V Output