  • Mfr # KS88031120
  • Zoro # G215423905
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
KS88031120
Country of Origin
Unknown
Description
Key features include:
  • Size range: 1 to 9; DN (nominal diameter): 10 to 125
  • Connection options: threaded or flanged
  • Maximum operating pressure: 500 mbar
  • Mains voltage options: 24 V DC, 120 V AC, or 230 V AC