  • Zoro # G315448051
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Vintage Gold Leaf
Length
20.25 in
Voltage
120V
Finish
Vintage Gold Leaf
Watts
8W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
3220-VGL
Zoro #
G315448051
UPC #
Country of Origin
Philippines
Dimensions
Height
31.5 in
Length
20.25 in
Width
20.25 in
Details
Color
Voltage
120V
Item
Lantern
Finish
Watts
8W