  • Zoro # G315450825
Height
22 in
Fixture Voltage
120V
Finish
Polished Nickel
Includes
Fixture, Hardware
Number of Bulbs
3
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2833-PN
Zoro #
G315450825
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
22 in
Length
5 in
Assembled Depth
8.25 in
Details
Fixture Voltage
120V
Finish
Polished Nickel
Item
Wall Sconce
Includes
Fixture, Hardware
Number of Bulbs
3
Body Material
Steel
Lamp Included
N
Shade Color
Watts
4W