  • Mfr # BLTH26-0625-18A3P
  • Zoro # G515386733
Thread Size
5/8"-11
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTH26-0625-18A3P
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Thread Size
5/8"-11
Fastener Length
18 in
Head Height
0.444 in
Thread Length
6 in
Finish
Plain
Description
Hex Head Bolts 6 in Coarse Thread 5/8-11 x 18 in ASTM A307 Grade A Steel Plain