  • Zoro # G4781786
/ea
Key Features
Use With Tool Type - Crimper
Hand
Primary Application - Crimping
Voice and Data Cable Crimping
For Use With - Crimping Tool
Mfr. No. 30-506 Frame
Cable Type - Voice and Data Crimper
Mini-RG59, RG174
Connector Type - Voice and Data Crimper
BNC, TNC
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
30-576
Zoro #
G4781786
UPC #
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Hole Size
0.068 in, 0.128 in, 0.178 in