  • Mfr # RR2BA-ULCDC110V
  • Zoro # G715279606
/ea
Key Features
Contact Form
DPDT
Current Rating
10A
Coil Voltage
110V DC
Electrical Connection
Blade
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR2BA-ULCDC110V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Contact Form
DPDT
Current Rating
10A
Coil Voltage
110V DC