  • Mfr # RR2KP-UCAC12V
  • Zoro # G515279455
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Contact Form
DPDT
Electrical Connection
Pin
Coil Voltage
12V AC
Current Rating
10A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR2KP-UCAC12V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Contact Form
DPDT
Electrical Connection
Pin
Coil Voltage
12V AC
Current Rating
10A