  • Mfr # RR2P-UDC50V
  • Zoro # G715279521
Coil Voltage
50V DC
Current Rating
10A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RR2P-UDC50V
Coil Voltage
50V DC
Current Rating
10A