Cam Follower, Metric - Eccentric, No CFKRE22VUU
  • Mfr # CFKRE22VUU
  • Zoro # G408355778
Roller Width
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CFKRE22VUU
Roller Width
12 mm
Roller Diameter
22 mm
Stud Diameter
10 mm