Cam Follower, Metric - Eccentric, No CFKRE40UUR
  • Mfr # CFKRE40UUR
  • Zoro # G108353746
Roller Width
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CFKRE40UUR
Roller Width
20 mm
Stud Thread Size
M18-1.5
Roller Diameter
40 mm
Stud Diameter
18 mm