Cam Follower, Metric - Eccentric, No CFKRE47VUUR
  • Mfr # CFKRE47VUUR
  • Zoro # G408353569
Roller Width
24 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CFKRE47VUUR
Roller Width
24 mm
Roller Diameter
47 mm
Stud Diameter
20 mm