Cam Follower, Metric - Eccentric, No CFKRE85VUUR
  • Mfr # CFKRE85VUUR
  • Zoro # G408353385
Roller Width
35 mm
Stud Type
Standard with Double Hex Hole with Eccentric Bushing
Bearing Material
High Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CFKRE85VUUR
Roller Width
35 mm
Roller Diameter
85 mm
Stud Diameter
30 mm