Cross Roller Bearing, Caged, No CRBC50070C2
  • Mfr # CRBC50070C2
  • Zoro # G608354922
/ea
See details
Key Features
Bore Dia.
500 mm
Outside Dia.
680 mm
Width
70 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRBC50070C2
Bore Dia.
500 mm
Outside Dia.
680 mm
Width
70 mm