Cross Roller Bearing, High Rigidity, No CRBH14025AC1
  • Mfr # CRBH14025AC1
  • Zoro # G008354508
Bore Dia.
140 mm
Outside Dia.
200 mm
Width
25 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRBH14025AC1
Bore Dia.
140 mm
Outside Dia.
200 mm
Width
25 mm