Cross Roller Bearing, Slim, No CRBS18013VUUT1
  • Mfr # CRBS18013VUUT1
  • Zoro # G108355825
Bore Dia.
180 mm
Outside Dia.
206 mm
Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRBS18013VUUT1
Bore Dia.
180 mm
Outside Dia.
206 mm
Width
13 mm