  • Mfr # LWE15R340HS2/M4
  • Zoro # G011976285
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Height
14.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE15R340HS2/M4
Rail Height
14.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Length
340 mm