  • Mfr # LWE25R2980PS2
  • Zoro # G111977151
Material
Carbon Steel
Rail Length
2980 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Width (mm)
23 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE25R2980PS2
Rail Length
2980 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Height
19 mm