  • Mfr # LWE30R1240HS2
  • Zoro # G311975926
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Base Width (mm)
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE30R1240HS2
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Base Width (mm)
28 mm
Rail Length
1240 mm