  • Mfr # LWE30R760PS2
  • Zoro # G811976171
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE30R760PS2
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm
Rail Length
760 mm
Base Width (mm)
28 mm