  • Mfr # LWE35R1240PS2
  • Zoro # G011976124
Rail Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LWE35R1240PS2
Rail Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
34 mm
Rail Length
1240 mm
Rail Height
28 mm